Menu Tickets Nieuws contact

Leonard Cohen Tribute Band

De nieuwe theatervoorstelling van de Leonard Cohen Tribute Band, staat volledig in het teken van ‘Tonight will be fine’. Een avond met de band, die al tien jaar met succes door de Nederlandse theaters reist, voelt als een diepe ademhaling: een inademing vol verwachting en een uitademing van pure rust.

De Leonard Cohen Tribute Band voert je mee door een rijk landschap van liefde en verloren liefde, melancholie en uitbundigheid, passie en bezinning. Bekende en minder bekende parels uit Cohen’s indrukwekkende repertoire vormen samen een ketting van emoties, herinneringen en verhalen – stuk voor stuk een reflectie op het leven zelf. En dat is niet voor niets. Leonard Cohen schreef zijn muziek met een diepere bedoeling. Tijdens deze voorstelling passeren dan ook onmiskenbare klassiekers als ‘Suzanne’, ‘So Long, Marianne’ en ‘Bird on a Wire’. Maar ook het krachtige ‘The Partisan’ en het meeslepende, vurige ‘Lover, Lover, Lover’, vinden hun weg naar het podium.

Dit is een avond om stil te staan, te luisteren, te mijmeren. Om Cohen’s nalatenschap niet alleen te horen, maar ook te voelen. Vanavond hoeft niets meer, vanavond is het goed zoals het is… ‘Tonight will be fine’!

De Bogerd is al jarenlang een vaste plek waar de Politie Oost-Nederland opleidingen / trainingen en seminars beleggen. De centrale plaats in Gelderland-Zuid maar zeker ook de flexibiliteit van de medewerkers maakt dat wij er als hulpverleningsorganisatie graag komen. Eigenlijk is niets hen te gek, het wordt altijd geregeld.
Bert Stronks - Politie Oost-Nederland
Kompas
Kompas
GGD Gelderland-Zuid
GGD Gelderland-Zuid
Zorggroep Maas & Waal
Zorggroep Maas & Waal
MEE Gelderse Poort
MEE Gelderse Poort
Cannock Chase
Cannock Chase

Op de hoogte blijven over Bogerd.