Menu Tickets Nieuws contact

Programma

Programma.

Op 15 mei wordt ons theaterprogramma 24/25 bekend gemaakt. De vriendenverkoop start op zaterdag 18 mei om 12:00 uur. De vrije verkoop start op zaterdag 25 mei om 12:00 uur. Let op! Alle kaarten gaan in verkoop tijdens de vrienden voorverkoop. Er is geen garantie dat in de vrije verkoop nog kaarten beschikbaar zijn. Op beide dagen staan we van 12:00 tot 15:00 uur in de Bogerd voor je klaar om je te helpen met het bestellen van kaarten! 

NIEUW! BOGERD VRIEND.

Vanaf dit seizoen werken wij niet meer met abonnementhouders, maar met Bogerd vrienden. Wil je als eerste toegang tot de kaartverkoop van seizoen 24/25? Word dan vriend van de Bogerd!  Als Bogerd vriend profiteer je van vele voordelen zoals korting in ons lunchcafé en als toegang tot de speciale vriendenverkoop van het Bogerd Theater.

Benieuwd naar alle voordelen? Klik hier!

Rene van Meurs

zaterdag 25 mei | 20:30 | Cabaret

Rene van Meurs

zaterdag 25 mei | 20:30 | Cabaret

Marcel van Roosmalen

zondag 26 mei | 14:30 | Theaterlezing

Marcel van Roosmalen

zondag 26 mei | 14:30 | Theaterlezing

Jandino

vrijdag 14 juni | 20:30 | Cabaret

Jandino

vrijdag 14 juni | 20:30 | Cabaret

Theatergroep Transparant

zaterdag 15 juni | 20:00 | Regiotoneel

Theatergroep Transparant

zaterdag 15 juni | 20:00 | Regiotoneel

Theatergroep Transparant

zondag 16 juni | 14:30 | Regiotoneel

Theatergroep Transparant

zondag 16 juni | 14:30 | Regiotoneel

Dolf Jansen

vrijdag 06 september | 20:30 | Cabaret

Dolf Jansen

vrijdag 06 september | 20:30 | Cabaret

Proeverij

maandag 16 september | 20:00 | Special

Proeverij

maandag 16 september | 20:00 | Special

Iris Rulkens

donderdag 19 september | 20:30 | Cabaret

Iris Rulkens

donderdag 19 september | 20:30 | Cabaret

Rayen Panday

vrijdag 20 september | 20:30 | Cabaret

Rayen Panday

vrijdag 20 september | 20:30 | Cabaret

Moordmysterie. Dia De Los Muertos

zaterdag 21 september | 20:00 | Special

Moordmysterie. Dia De Los Muertos

zaterdag 21 september | 20:00 | Special

Karin Bloemen & Old School Band

vrijdag 27 september | 20:30 | Muziek

Karin Bloemen & Old School Band

vrijdag 27 september | 20:30 | Muziek

Vuile Huichelaar

vrijdag 04 oktober | 20:30 | Muzikaal cabaret

Vuile Huichelaar

vrijdag 04 oktober | 20:30 | Muzikaal cabaret

Jort Kelder en Fré Hooft van Huysduynen

zondag 06 oktober | 14:30 | Special

Jort Kelder en Fré Hooft van Huysduynen

zondag 06 oktober | 14:30 | Special

Valentina Toth

donderdag 10 oktober | 20:30 | Cabaret

Valentina Toth

donderdag 10 oktober | 20:30 | Cabaret

Stones Sessions

zaterdag 12 oktober | 20:30 | Muziek

Stones Sessions

zaterdag 12 oktober | 20:30 | Muziek

Het Kabouterboek

zondag 13 oktober | 11:00 | Kinderen 2+

Het Kabouterboek

zondag 13 oktober | 11:00 | Kinderen 2+

Klaas van der Eerden

woensdag 16 oktober | 20:30 | Cabaret

Klaas van der Eerden

woensdag 16 oktober | 20:30 | Cabaret

Henry van Loon

vrijdag 18 oktober | 20:30 | Cabaret

Henry van Loon

vrijdag 18 oktober | 20:30 | Cabaret

In de lift

vrijdag 25 oktober | 20:30 | Toneel

In de lift

vrijdag 25 oktober | 20:30 | Toneel

Def Americans Johnny Cash Tribute

vrijdag 01 november | 20:30 | Muziek

Def Americans Johnny Cash Tribute

vrijdag 01 november | 20:30 | Muziek

Hans Dorrestijn

zaterdag 02 november | 20:30 | Cabaret

Hans Dorrestijn

zaterdag 02 november | 20:30 | Cabaret

Loulou & Lou

zondag 03 november | 11:00 | Kinderen 3+

Loulou & Lou

zondag 03 november | 11:00 | Kinderen 3+

Nienke Plas

donderdag 07 november | 20:30 | Cabaret

Nienke Plas

donderdag 07 november | 20:30 | Cabaret

Bas Keijzer

zaterdag 09 november | 20:30 | Toneel

Bas Keijzer

zaterdag 09 november | 20:30 | Toneel

Skeletje

zondag 10 november | 14:00 | Kinderen 6+

Skeletje

zondag 10 november | 14:00 | Kinderen 6+

Niek & Guy

donderdag 21 november | 20:30 | Special

Niek & Guy

donderdag 21 november | 20:30 | Special

Oh Buurman wat doet u nu? Revue!

vrijdag 22 november | 20:30 | Toneel

Oh Buurman wat doet u nu? Revue!

vrijdag 22 november | 20:30 | Toneel

Christel de Laat

zaterdag 23 november | 20:30 | Cabaret

Christel de Laat

zaterdag 23 november | 20:30 | Cabaret

De Hippe Sinterklaasshow

zondag 24 november | 11:00 | Familievoorstelling

De Hippe Sinterklaasshow

zondag 24 november | 11:00 | Familievoorstelling

De Hippe Sinterklaasshow

zondag 24 november | 14:00 | Familievoorstelling

De Hippe Sinterklaasshow

zondag 24 november | 14:00 | Familievoorstelling

De Kleine Komedie Rivierenland

vrijdag 29 november | 20:00 | Regiotoneel

De Kleine Komedie Rivierenland

vrijdag 29 november | 20:00 | Regiotoneel

Popup Choir: Maarten en Tijmen

zaterdag 30 november | 20:00 | Special

Popup Choir: Maarten en Tijmen

zaterdag 30 november | 20:00 | Special

Erwin Nyhoff

zaterdag 07 december | 20:30 | Muziek

Erwin Nyhoff

zaterdag 07 december | 20:30 | Muziek

Karin Bruers, Nol Havens en Marjolein Heesters

zondag 08 december | 14:30 | Muzikaal cabaret

Karin Bruers, Nol Havens en Marjolein Heesters

zondag 08 december | 14:30 | Muzikaal cabaret

Moordmysterie. Jailbreak

vrijdag 13 december | 20:00 | Special

Moordmysterie. Jailbreak

vrijdag 13 december | 20:00 | Special

Pater Moeskroen komt van een koude Kerstmis thuis

vrijdag 20 december | 20:30 | Muziek

Pater Moeskroen komt van een koude Kerstmis thuis

vrijdag 20 december | 20:30 | Muziek

Dirk Scheele

zondag 05 januari | 11:00 | Kinderen 2+

Dirk Scheele

zondag 05 januari | 11:00 | Kinderen 2+

René Pluijm

vrijdag 10 januari | 20:30 | Special

René Pluijm

vrijdag 10 januari | 20:30 | Special

Tribute to Toto

zaterdag 11 januari | 20:30 | Muziek

Tribute to Toto

zaterdag 11 januari | 20:30 | Muziek

Marlon Kicken

vrijdag 17 januari | 20:30 | Cabaret

Marlon Kicken

vrijdag 17 januari | 20:30 | Cabaret

Syb van der Ploeg

zaterdag 18 januari | 20:30 | Muziek

Syb van der Ploeg

zaterdag 18 januari | 20:30 | Muziek

Kiekeboe

zondag 19 januari | 11:00 | Kinderen 1+

Kiekeboe

zondag 19 januari | 11:00 | Kinderen 1+

Gerard van Maasakkers

vrijdag 24 januari | 20:30 | Muziek

Gerard van Maasakkers

vrijdag 24 januari | 20:30 | Muziek

De Cabaretpoel

zaterdag 25 januari | 20:30 | Cabaret

De Cabaretpoel

zaterdag 25 januari | 20:30 | Cabaret

The Eagles Legacy

vrijdag 31 januari | 20:30 | Muziek

The Eagles Legacy

vrijdag 31 januari | 20:30 | Muziek

Rob & Emiel

zaterdag 01 februari | 20:30 | Special

Rob & Emiel

zaterdag 01 februari | 20:30 | Special

Roodkapje

zondag 02 februari | 11:00 | Kinderen 3+

Roodkapje

zondag 02 februari | 11:00 | Kinderen 3+

Solo Stories

donderdag 06 februari | 20:30 | Toneel

Solo Stories

donderdag 06 februari | 20:30 | Toneel

Niet Schieten

zaterdag 15 februari | 20:30 | Cabaret

Niet Schieten

zaterdag 15 februari | 20:30 | Cabaret

De Kleine Ijsbeer

zondag 16 februari | 11:00 | Kinderen 2+

De Kleine Ijsbeer

zondag 16 februari | 11:00 | Kinderen 2+

Jay Francis

woensdag 19 februari | 20:30 | Cabaret

Jay Francis

woensdag 19 februari | 20:30 | Cabaret

Jochen Otten

zaterdag 22 februari | 20:30 | Cabaret

Jochen Otten

zaterdag 22 februari | 20:30 | Cabaret

Pas op voor de billenbijter

zondag 23 februari | 11:00 | Kinderen 4+

Pas op voor de billenbijter

zondag 23 februari | 11:00 | Kinderen 4+

Roué Verveer

donderdag 13 maart | 20:30 | Cabaret

Roué Verveer

donderdag 13 maart | 20:30 | Cabaret

Fieke Opdam

vrijdag 14 maart | 20:30 | Cabaret

Fieke Opdam

vrijdag 14 maart | 20:30 | Cabaret

Tribute To The Music Of Live Aid

zaterdag 15 maart | 20:30 | Muziek

Tribute To The Music Of Live Aid

zaterdag 15 maart | 20:30 | Muziek

Potje!

zondag 16 maart | 11:00 | Kinderen 2+

Potje!

zondag 16 maart | 11:00 | Kinderen 2+

Remy Evers

vrijdag 21 maart | 20:30 | Cabaret

Remy Evers

vrijdag 21 maart | 20:30 | Cabaret

Nesim el Ahmadi

zaterdag 22 maart | 20:30 | Cabaret

Nesim el Ahmadi

zaterdag 22 maart | 20:30 | Cabaret

Open Podium

zondag 23 maart | 14:30 | Special

Open Podium

zondag 23 maart | 14:30 | Special

Ernest Beuving

vrijdag 28 maart | 20:30 | Cabaret

Ernest Beuving

vrijdag 28 maart | 20:30 | Cabaret

Yorick van Norden

zaterdag 29 maart | 20:30 | Muziek

Yorick van Norden

zaterdag 29 maart | 20:30 | Muziek

Amusementskoor Choke

vrijdag 04 april | 20:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

vrijdag 04 april | 20:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zaterdag 05 april | 20:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zaterdag 05 april | 20:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zondag 06 april | 14:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zondag 06 april | 14:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zondag 06 april | 20:00 | Regiomuziek

Amusementskoor Choke

zondag 06 april | 20:00 | Regiomuziek

Tim Hartog

vrijdag 11 april | 20:30 | Cabaret

Tim Hartog

vrijdag 11 april | 20:30 | Cabaret

Puur de Nijs

zaterdag 12 april | 20:30 | Muziek

Puur de Nijs

zaterdag 12 april | 20:30 | Muziek

De Circusbroers

zondag 13 april | 11:00 | Kinderen 4+

De Circusbroers

zondag 13 april | 11:00 | Kinderen 4+

Jasper van der Veen

vrijdag 25 april | 20:30 | Cabaret

Jasper van der Veen

vrijdag 25 april | 20:30 | Cabaret

Maartje en Kine

vrijdag 16 mei | 20:30 | Muzikaal cabaret

Maartje en Kine

vrijdag 16 mei | 20:30 | Muzikaal cabaret

Leonard Cohen Tribute Band

zaterdag 17 mei | 20:30 | Muziek

Leonard Cohen Tribute Band

zaterdag 17 mei | 20:30 | Muziek

Dikkie Dik en de taart

zondag 18 mei | 11:00 | Kinderen 2+

Dikkie Dik en de taart

zondag 18 mei | 11:00 | Kinderen 2+

Op de hoogte blijven over Bogerd.