Op donderdag 29 mei, Hemelvaartsdag, barst het Veerdamfestival los! Van 14:00 tot 23:00 kun je genieten van een geweldige muzikale middag en avond met live-optredens van Vinyl on Wheels en Fragment. Onder het genot van een hapje en een drankje beleef je de ultieme festivalsfeer aan de Veerdam. Kinderen tot 16 jaar gratis.
Vinyl on Wheels
Vinyl on Wheels draait de beste hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90, rechtstreeks vanaf vinyl! Zoek zelf in de platenbakken of vraag je favoriete nummer aan. Staat het niet op vinyl? Geen probleem, ze draaien het gewoon digitaal. Met hun ervaring als allround DJ’s zorgen ze voor een topfeest met spontane muziekkwisjes.
Fragment
Fragment staat bekend om hun veelzijdige sound, waarin elementen van rock, pop en akoestische muziek samenkomen. Hun energieke en meeslepende optredens zorgen altijd voor een geweldige sfeer en een interactief publiek. Of je nu wilt meezingen of lekker wilt genieten van de muziek, Fragment brengt een show om niet te missen.
Veerdam Festival – vrijdag met Don’t Look Back
Veerdam Festival – zaterdag met MmooZZ