Bewust, gezond & alternatief beurs
Mensen met een praktijk op het gebied van complementaire gezondheidszorg, bewustwording, spiritualiteit en persoonlijke ontwikkeling uit de regio (en max 50 km/45 min vanaf Druten rijden) zijn hierbij aanwezig. Samen laten we zien wat we in deze regio aan alternatieve mogelijkheden voor onze gezondheid te bieden hebben.
Wij, Ester Kleisterlee (praktijk Jati) en Lenny van den Heuvel (praktijk Bewust onderweg) zijn weer erg enthousiast om dit weer op poten te zetten!
Het vindt weer plaats in de unieke en zeer populaire, centraal gelegen accommodatie: Cultureel centrum De Bogerd in Druten! Deze locatie is in de wijde omgeving bekend bij liefhebbers van theater, cabaret en film en andere evenementen. In dit gebouw is o.a. een prachtige theaterzaal en een sfeervolle foyer met horeca. De 50 deelnemers zitten verspreid over 2 zalen.
Entree is gratis en er is voldoende gratis parkeergelegenheid. Ook kunnen er 6 verschillende workshops/lezingen gratis bijgewoond worden!
Datum: 2e Paasdag, 21 april 2025
Tijd: 11.00-17.00
Adres: Van Heemstraweg 53, Druten
Voor meer info, mail naar wezijnonderweg@hotmail.com