Menu Tickets Nieuws contact

De Broers van Arkel

Iedereen wordt ouder, maar niet iedereen wordt volwassen. De Broers van Arkel duidelijk wel. Althans, ze werken eraan. Hun vader, de dominee, is met pensioen en nu is het hun beurt om iemand te worden. Iemand met een visie. Een plan. Iemand met een eigen koffiezetapparaat, matchende theedoeken, steunzolen en een 12-delige schroevendraaierset. Iemand die elke zaterdag weekboodschappen doet. Die niet over alles zoveel twijfelt. Die zijn broer niet telkens hoeft te overtreffen. Iemand tegen wie je, zonder dat je het doorhebt, “u” zegt.

Jeroen en Martijn van Arkel zijn broers, theatermakers en finalisten van het Amsterdams Kleinkunst Festival 2025. Beiden studeerden aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht: Jeroen als acteur, Martijn als schrijver. In hun eerste avondvullende voorstelling Zeg maar u bundelen ze hun krachten. Het levert een droogkomische voorstelling op vol absurditeit en onverwachte poëzie. Een zoektocht van twee totaal verschillende broers naar elkaar, het man-zijn, naar de beste sapcentrifuge en iets om in te geloven.

“Een goed ingespeeld komisch duo […] dat met hun toneelmatige, theatraal goed uitgedachte voorstelling kan rekenen op de hardste lachmomenten.” – Volkskrant

“De leuk acterende broers laten zien dat de beste grappen vaak zitten in ogenschijnlijk kleine dingen.” – NRC

“Met charmant spel en hun ogenschijnlijk brave houding weten ze het publiek moeiteloos in te pakken.” – Juryrapport

De Bogerd is al jarenlang een vaste plek waar de Politie Oost-Nederland opleidingen / trainingen en seminars beleggen. De centrale plaats in Gelderland-Zuid maar zeker ook de flexibiliteit van de medewerkers maakt dat wij er als hulpverleningsorganisatie graag komen. Eigenlijk is niets hen te gek, het wordt altijd geregeld.
Bert Stronks - Politie Oost-Nederland
Cannock Chase
Cannock Chase
Rabobank
Rabobank
OMW
OMW
MEE Gelderse Poort
MEE Gelderse Poort
Gemeente Druten
Gemeente Druten

Op de hoogte blijven over Bogerd.